Neo Cyber

Kolekcja
HYPERREAL

Kolekcja, która łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur – Boost, Trance i Haloo – inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Katarzyna Budka, Aleksandra Kwaśna, Martyna Maria Mosiołek, Marek Bembenek, Leszek Ligęza, Oskar Stankiewicz, Wojciech Walczak. Asystenci: Natalia Leszczuk, Kamil Krawczyk.

HYPERREAL BOOST to niesamowity mariaż kreatywności i buntu. Wyraź swój charakter ostrym cięciem i najmodniejszą koloryzacją tego sezonu. Odważysz się na połączenie fioletu z czerwienią? A może odnajdziesz swój styl w palecie różu? Zaskocz innych swoją odwagą! W rytmie energii wielkiego miasta powstała linia HYPERREAL TRANCE – ucieleśnienie dwóch twarzy kobiety. Za dnia elegancka, perfekcyjna, z nutą ponadczasowej klasyki, wieczorem – niepokorna, olśniewająca spojrzeniem i towarzyską energią. HYPERREAL HALOO urzeka pełnią organicznych form i bogactwem wyobraźni. Włosy naturalne, lekkie i miękkie kontrastują tu z mocną, awangardową stylizacją. Linia nawiązuje do rozwoju cywilizacji, która pozostaje w opozycji do natury i organiczności.

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń
Cube

Kolekcja
IRIDESCENT

Myślenie o kolekcji Wiosna/Lato jest jak podróż ku światłu, ku pierwszym promieniom słońca w idealnej harmonii z letnimi odcieniami.

IRIDESCENT inspiruje się siłą tej jasności i przede wszystkim wielokolorowymi refleksami, które pojawiają się wraz z wdzieraniem się pierwszych promieni wiosennego światła przez okno.

zapoznaj się z naszymi produktami

zobacz rodzaje produktów

Jest to gra świateł, które łączy się z włosami tworząc wyszukaną stylistykę, jakby chodziło o suknię Haute-Couture, oplata je delikatnie w strategicznych miejscach, aby wydobyć kobiece piękno i połączyć je z wiecznym blaskiem lata.

Skierowana jest do generacji kobiet gotowych odkrywać swoją zmysłowość i delikatność gdyż zawiera niekończącą się paletę odcieni pastelowych i odważnych tekstur, które wydobywają jasność, młodość i wprawiają włosy w ruch.

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń

minione kolekcje

Kolekcja
Hairsonality

Kolekcja, która pokazuje, że wizerunek nie posiada jednego wymiaru. Bazując na podziałach idealnie dopasowanych do stworzenia zamierzonej fryzury tworzymy formy, które w uniwersalny sposób możemy dowolnie zmieniać. To kolekcja, która uwzględniając trendy ze światowych wybiegów mody, na pierwszym miejscu stawia indywidualny styl i charakter kobiety.

Kolekcja
Shadows

Gra cieni, które nam ukazuje i towarzyszy nam rysując rożne przestrzenie, w których się poruszamy, wybory, które podejmujemy lub światy, do których się zbliżamy. Kolekcja inspirowana stylem francuskiej Riviery.