Neo Cyber

Kolekcja
SIMPLICITY

Kolekcja, która łączy prostotę cięcia z idealnie dobraną koloryzacją. Inspiracją do jej powstania było tętniące życiem miasto. Różnorodność możliwości stylizacji w połączeniu z klasycznym strzyżeniem idealnie oddają urbanistyczny klimat.

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Aleksandra Kwaśna, Leszek Ligęza
Make-up: Marzena Bubiak

Kolekcja SIMPLICITY to uosobienie prostoty w miejskim stylu – zerwanie z artystyczną ekstrawagancją na rzecz konwencjonalności. Są to fryzury użytkowe, które przekonują czystą formą i perfekcyjnym dopracowaniem. To również stylizacje i kolory, które dodają charakteru prostym cięciom, pozwalając jednocześnie odzwierciedlić klimat wielkiego miasta. Geometryczna forma rozłożenia koloru daje możliwość zabawy głębią. Całą koncepcję kolekcji SIMPLICITY można określić w dwóch sformułowaniach: "mniej znaczy więcej" i "w prostocie siła".

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń
Cube

Kolekcja
City Lights

CITY LIGHTS łączy najnowsze metaliczne trendy w makijażu i modzie ze świetlistą aurą i energią dużych miast.

Od rozmarzonego do buntowniczego - osobowość każdej kobiety może być odzwierciedlona w kreatywnym połączeniu metalicznych odcieni. Kolekcja CITY LIGHTS wprowadza szeroką gamę kolorów - od subtelnych, opalizujących akcentów metalicznej szarości, aż do żywszych, odważnych, takich jak metaliczny gorący róż.

zapoznaj się z naszymi produktami

zobacz rodzaje produktów

Każde cięcie w kolekcji CITY LIGHTS jest inspirowane architektonicznymi kształtami i metalowymi elementami, które napotykamy w na co dzień w miastach. Proste lub ukośne cięcia, solidne lub nieregularne tekstury są doskonale dopasowane do każdej twarzy, dodając siły i odzwierciedlając osobowość.

CITY LIGHTS obejmuje pełne spektrum wrażeń i emocji doświadczanych w wielkich miastach, które urzekają nas swoją nocną intensywnością i energią. Każda ze stylizacji tej kolekcji została stworzona dla kobiet gotowych by olśniewać, przejmować inicjatywę i być po prostu sobą!

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń

lookbook

miejsce inspiracji

minione kolekcje

Kolekcja
HYPERREAL

Kolekcja, która łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur – Boost, Trance i Haloo – inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Katarzyna Budka, Aleksandra Kwaśna, Martyna Maria Mosiołek, Marek Bembenek, Leszek Ligęza, Oskar Stankiewicz, Wojciech Walczak. Asystenci: Natalia Leszczuk, Kamil Krawczyk.

Kolekcja
IRIDESCENT

Tak kolekcja jest jak  podróż ku światłu, ku pierwszym promieniom słońca w idealnej harmonii z letnimi odcieniami. IRIDESCENT inspiruje się siłą tej jasności i wielokolorowymi refleksami, które pojawiają się wraz z wdzieraniem się pierwszych promieni wiosennego światła przez okno. Kolekcja skierowana jest do generacji kobiet gotowych odkrywać swoją zmysłowość i delikatność, gdyż zawiera niekończącą się paletę odcieni pastelowych i odważnych tekstur, które wydobywają jasność, młodość i wprawiają włosy w ruch.

Kolekcja
Hairsonality

Kolekcja, która pokazuje, że wizerunek nie posiada jednego wymiaru. Bazując na podziałach idealnie dopasowanych do stworzenia zamierzonej fryzury tworzymy formy, które w uniwersalny sposób możemy dowolnie zmieniać. To kolekcja, która uwzględniając trendy ze światowych wybiegów mody, na pierwszym miejscu stawia indywidualny styl i charakter kobiety.

Kolekcja
Organic Cosmos

Organic Cosmos to kolekcja czysta, elegancka i harmonijnie współgrająca z naturą. Zachwyca eksplozją kolorów i ciągle zmieniających się kształtów, które wbrew pozorom mają swój początek w równowadze i prostocie. To zerwanie z pojęciem płaskiego koloru i wyeksponowanie konceptu multichromatycznego piękna, tak zróżnicowanego, jak otaczająca nas natura.